تبلیغات
پسری از سیس
11:27 ق.ظ
78
دنیای بدون مهدی(عج)

دنیای بدون مهدی(عج) 

 

ظاهرا در روایت اومده که روزی خواهد رسید که دختران تهران همانند حوریان بهشتی خواهند شد یعنی وضعیت حجاب و پوشش اونها به قدری زننده و بدجوره که انگار حوری بهشتی هستن.


واقعا چقدر زندگی ها بدون مهدی(ع)ُکثیفه. میدونید دنیای بدون مهدی یعنی چی؟؟؟ یعنی اینکه مهدی در دنیای ما جایی نداشته باشه. مهدی(ع) هست ولی وقتی در زندگی ما جایی نداشته باشه یعنی اینکه: دنیای بدون مهدی(ع). توی خبرها میخوندم یه پدر افغان که سالها قبل با خانواده ش وارد ایران شده بود. شب ها به دو دختر خودش تجاوز میکرد.حتی به پسر بچه ۱۲ ساله ش هم تجاوز میکرده و چون شناسنامه و مدرک شناسایی نداشتن نمیتونستن هیچ کاری بکنن و نمیدونستن باید دردشون رو به کجا بگن و تنها کسیکه خودش رو سپر بلای اونها میکرده و در مقابل کتک های پدرشون واسطه میشده مادرشون بوده تا اینکه بعضی از اقوامش تصمیم به قتل این پدر پلید میگیرن و بخاطر این کثافتکاری هاش اون رو به درک واصل میکنن.

دنیای بدون مهدی باعث میشه که داماد یه خونواده،به خاطر مال و منال،تک پسر 18 ساله ی اون خونواده رو بکشه و جسدش رو با ماشینش به آتیش بکشه.


دنیای بدون مهدی یعین اینکه دختری با پسری آشنا میشه و به همین راحتی رابطه دوستی(که از نظر قرآن حرامه) برقرار میکنن و پسره روی مخ دختره کار میکنه و میگه میخوام باهات ازدواج کنم و بعد هم در یه فرصت مناسب،اون دختر و خواهرش رو مورد تجاوز عنف قرار میده.
 
ادامه در ادامه مطلب.....
دنیای بدون مهدی باعث میشه که دختر 5- 7 ساله ای که هیچ کس رو نداره روزها با پدر کارگرش به سر ساختمون بره و به اون کمک کنه. دختری که الان باید توی خونه باشه و از نوازش مادری برخوردار بشه.


دنیای بدون مهدی،باعث میشه که پسر بچه ی 15 ساله ای که بعد از اومدن از دبیرستان،برای اینکه کمک خرج پدرش باشه ،وسایلش رو بر میداره میره توی کوچه ها و سبزی میفروشه که از طرف چند مرد،ربوده میشه و مورد تجاوز قرار میگیره و جونش رو از دست میده.


دنیای بدون مهدی باعث میشه که دختر بی رحمی به خاطر ازدواج با پسری که دوستش داشته،دست به قتل برادر کوچیک تر خودش بزنه.


دنیای بدون مهدی باعث میشه که پدری به خاطر حسادت به نوزادش،بخاطر محبت های همسرش به این نوزاد،این نوزاد رو خفه کنه و بکشه.


خدایا! دنیای بدون مهدی(ع) دنیای خیلی کثیفیه. خدایا! دنیای ما رو بدون مهدی(ع) نذار.

خدایا یا دنیای بدون مهدی رو از ما بگیر یا اینکه زودتر مهدی فاطمه(ع) رو برسون.


اللهم عجل لولیک الفرج

والسلام علی من اتبع الهدی